نصب توری

صفحه اصلینصب توری
نصب توری - الو ارتفاع

توری و کاربردهای آن (فلز گسترش یافته محصولی همه کاره)

نصب توری | فلزی منبسط شده شامل دهانه های الماسی شکل است، که آن را به عنوان یک محصول همه کاره و متداول در مناطقی مانند سکوها، راهروها، تسمه های نقاله و نرده های راه آهن و موارد دیگر متمایز می کند. همچنین می‌توان آن را روی توری‌ها، کف‌ها یا ورق‌های الماسی موجود تقویت کرد و در بسیاری از مناطق راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه است.

فلز منبسط شده معمولاً برای ساخت نرده‌ها، راهروها و شبکه‌ها استفاده می‌شود، زیرا یک ماده بسیار مقاوم و بادوام است. از طرف دیگر، توری سیمی سبک تر و همچنین ارزان تر است. به لطف دهانه های کوچک مواد، عبور از هوا، آب و نور امکان پذیر است و در عین حال مانع مکانیکی برای اجسام بزرگتر می شود.

 نکته دیگری از فلز منبسط شده، بر خلاف فلز ساده، این است که لبه های فلز منبسط شده چسبندگی بیشتری ایجاد می کند، که منجر به استفاده از آن در راهروها یا پوشش های زهکشی شده است.

صفحه توری فلزی یک ماده انعطاف پذیر خاص برای استفاده در بسیاری از برنامه ها است. مش سیمی تزئینی انعطاف پذیر، فردی، مقاوم و سازگار با محیط زیست در مدل های مختلف موجود است.

مواد

 بیشتر تورهای بالکن از پلی استر، نایلون یا مواد مشابه دیگر ساخته می شوند. می توانید از چیزی مانند سیم مرغی با روکش پلاستیکی استفاده کنید، اما این قابلیت انعطاف پذیری توری پارچه ای را ندارد. در حالت ایده آل، به دنبال یک ماده مصنوعی باشید که برای استفاده در فضای باز رتبه بندی شده است. این بدان معنی است که در برابر پوسیدگی و آب و هوا مقاوم است. برخی ممکن است شامل مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش باشند، اما این نکته کمتر از ضد پوسیدگی است.

مشخصات توری ها

 در انواع مختلف فواصل الماسی موجود است که متناسب با سبک و کاربرد باشد.  توری را می توان از سیم 1.5 میلی متری یا 2 میلی متری تولید کرد و پانل ها را می توان در هر ترکیب اندازه ای عرضه کرد.

توری بالکن/پاسیو/نورگیر چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، توری بالکن توری است که روی دهانه بالکن یا پاسیو خود نصب می کنید. این یک گزینه خوب برای نگه داشتن اشیا در داخل یا خارج است زیرا به طور کامل نور و نماها را مسدود نمی کند و در عین حال امنیت کافی را فراهم می کند.

رایج ترین کاربردهای توری بالکن/پاسیو/نورگیر

  • بچه ها (عمدتا در مورد ایمنی)
  • حیوانات خانگی (معمولا گربه و سگ)
  •  پشه ها و سایر حشرات پرنده ها
  • امنیت عمومی (ریختن اشیا از لبه بالکن شما)
  •  در حالی که ممکن است نیاز متفاوتی به توری بالکن داشته باشید، احتمالاً در یکی از دسته بندی های بالا قرار می گیرد
نصب توری بدون داربست - الو ارتفاع
نصب توری ارزان بدون داربست - الو ارتفاع

ملاحظات قبل از خرید توری

هنگامی که شروع به خرید توری برای ساختمان خود می کنید، برای اطمینان از انتخاب محصول مناسب، موارد زیر را در نظر بگیرید.

 شاید مهمتر از همه هدف مورد نظر باشد. توری بسته به کاری که قصد انجام آن را دارید در اندازه ها و مواد متفاوتی وجود دارد.

 به عنوان مثال، پشه بند برای بالکن بسیار ظریف تر از چیزی است که گربه شما را از خارج شدن باز دارد. به طور مشابه، توری برای محافظت از کودکان باید بادوام تر از چیزی باشد که پرندگان را دور نگه دارد.

برای اینکه تا حد امکان واضح باشد، انتخاب های زیر بیان می کنند که برای کدام بهترین هستند.

 البته در برخی شرایط می توانید از یک محصول مشابه برای اهداف مختلف استفاده کنید. پشه بند برای دور نگه داشتن پرندگان خوب است، اما اگر از حیوانات خانگی یا بچه ها محافظت می کنید، این باید نیاز اصلی شما باشد.

نصب و راه اندازی توری مرغی

یکی دیگر از عوامل وابسته به نصب توری مرغی برای بالکن برای حیوانات خانگی و بچه ها باید به طور ایمن به نرده بالکن ثابت شود، زیرا بچه با قدرت و وزن بیشتری نسبت به پرنده یا حشره وارد آن می شود. نصب توری های پاسیو و نورگیر برای جلوگیری از ورود پرندگان به داخل نورگیر/پاسیو حتما باید توسط افرادی با مهارت بالا انجام شود.

با استفاده از خدمات دسترسی با طناب شرکت الو ارتفاع  این شرایط را برای شما فراهم آوردیم تا بصورت کاملا ایمن و در مدت کوتاه این کار را انجام دهید تا از ورود پرندگان به داخل پاسیو/بالکن/نورگیر جلوگیری کنید. .

کاربرد های توری برای ساختمان

  • برای جلوگیری عبور بچه ها از نرده های بالکن به محصولی بادوام  نیاز دارید.
  • توری بالکن برای حیوانات خانگی نیازی به دوام ندارد مانند چیزی که در اطراف بچه ها استفاده می کنید، با این حال ملاحظات دیگری نیز وجود دارد. بسته به حیوان خانگی، ممکن است به توری پارچه نیاز داشته باشید.  اما نوع حیوان خانگی شما ممکن است در نتیجه گزینه های شما را محدود کند.
  • برای دور نگه داشتن پرندگان، به محصولی با دوام کمتر نسبت به نگهداری از حیوانات خانگی نیاز دارید. تقریباً هر نوع توری مناسب است، به شرطی که سوراخ ها به اندازه کافی کوچک باشند مانند تور ، زیرا پرندگان یاد می گیرند که از آن اجتناب کنند.
  • هر چیزی که دارای برچسب توری باغچه باشد، کار خواهد کرد، به خصوص اگر برای استفاده در گیاهان طراحی شده باشد. در نتیجه باید ضد آب باشد. به اندازه سوراخ توجه کنید، زیرا ممکن است پرندگان کوچک در آن گیر کنند.
  • توری محافظ حشرات بدیهی است که به بهترین شبکه ای که می توانید پیدا کنید، به ویژه برای چیزی مانند پشه ها نیاز دارد. با این حال، مانند توری پرنده، این یک مشکل رایج است، بنابراین گزینه های زیادی وجود دارد. هر نوع گلخانه بالکن یا توری باغبانی مانند این خوب کار می کند. در نتیجه ضد آب و بادوام خواهد بود و به عنوان توری بالکن عالی می شود. گفته شد، برخی از تورهای ظریف بسیار ظریف هستند، به این معنی که می توانید آن را در حین نصب پاره کنید. تنها راه حل این است که مراقب باشید، زیرا توری بالکن برای پشه ها باید بسیار ظریف باشد.

انتخاب بهترین توری برای بالکن/پاسیو/نورگیر بستگی به کاری دارد که باید انجام دهید. امیدواریم این مقاله به شما جهت انتخاب تور بالکن مناسب برای نیازهای شما را داده باشد. در هنگام انتخاب فقط به جنس و نوع توری توجه کنید.

الو ارتفاع - خدمات دسترسی با طناب

دسترسی به نقطه ای که میخواهید… .