شستشو نمای برج در تهران و هزینه نماشویی برج با طناب راپل

شستشو نمای برج در تهران

شستشوی نمای ساختمان‌ها یکی از خدمات زیباسازی شهری محسوب می‌شود. در واقع در شهرهای بزرگ به خصوص تهران به دلیل وجود آلاینده‌ها و سایر عوامل محیطی مانند بارش باران‌های اسیدی و … نمای ساختمان‌ها احتیاج به شست و شو و نظافت پیدا می‌کنند. همچنین برخی از ساختمان‌های تازه ساز نیز برای اینکه نمای آن ها از مواد و مصالح ریخته شده حین ساخت و ساز پاک گردد احتیاج به شستشو دارند. شستشوی نمای ساختمان به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد برای مثال در برخی از این شستشوها از داربست و در برخی دیگر از طناب راپل یا بالابر و … کمک گرفته می‌شود. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا شما را به صورت تخصصی تر با شستشوی نمای ساختمان‌های بلند و برج‌ها در تهران آشنا کنیم.

 

نماشویی برج با طناب راپل

یکی از روش‌های رایج و محبوب در شستشوی نمای ساختمان‌ های بلند استفاده از طناب راپل است. این طناب یک طناب تخصصی است که با استفاده از آن راپل کار از نمای ساختمان آویزان می‌شود و فرایند شستشوی نما را انجام می‌دهد. توجه داشته باشید که این کار نیازمند تخصص و مهارت ویژه است تا بدین وسیله ایمنی راپل کار تامین گردد. البته لازم است عنوان کنیم که شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب راپل در برخی شرایط محدودیت می‌آفریند یعنی چنانچه پیشانی ساختمان شما بیشتر از یک و نیم متر به سمت جلو آمده باشد نمی‌توان از این روش برای شستشوی نما استفاده نمود زیرا راپل کار با آویزان شدن از پشت بام به دلیل جلو آمدگی پیشانی ساختمان به تمامی نمای ساختمان دسترسی راحتی نخواهد داشت. در نتیجه اگر پیشانی ساختمان شما بلند است بهتر است روش دیگری را برای شستشوی نما انتخاب کنید.

نماشویی برج با طناب راپل

نماشویی ساختمان بلند

با توجه به اینکه ساختمان‌های بلند و برج‌ها روز به روز در حال افزایش هستند در نتیجه باید راهکار مناسبی برای شستشو و نظافت آن‌ها وجود داشته باشد. برای شستشوی ساختمان‌های بلند تا ۱۰ طبقه می‌توان از طناب راپل استفاده کرد. اما اگر تعداد طبقات ساختمان بیشتر از این تعداد باشد استفاده از طناب راپل تخصصی به نظر نمی‌رسد. برای شستشوی نمای برج‌های بلند می‌توان از ترکیب داربست به همراه طناب راپل استفاده کرد. البته لازم است عنوان کنیم که این روش نیازمند دقت و مهارت ویژه و استفاده از نیروهای ماهر و تخصصی خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید با اطمینان خاطر شستشوی نمای برج خود را به تیم الو ارتفاع بسپارید تا شستشوی نمای ساختمان شما را با بهترین متریال و تجهیزات و با استفاده از نیروهای مجرب و حرفه‌ای در سریع‌ترین زمان ممکن و به صورت کاملاً حرفه‌ای و اصولی انجام دهند.

مقلات الوارتفاع: هزینه شستشوی نمای ساختمان

نانوشویی نمای شیشه ای برج

یکی از روش‌های مدرن و جدید برای پاک کردن آلودگی موجود روی نمای ساختمان‌ها استفاده از مواد نانو است. شما می‌توانید از نانوشویی برای شستشوی نمای برج‌ها و ساختمان‌های بلند شیشه‌ای یا سنگی استفاده کنید. از جمله کاربردها و ویژگی‌های مواد نانو این است که قابلیت پاک کردن آلودگی‌هایی که به مدت طولانی روی نما باقی مانده است را به راحتی میسر می‌کند. همچنین این مواد به راحتی بین فرورفتگی‌ها و شیارهای سنگ‌های نما نفوذ می‌کند و کل سطح نما را از آلودگی می‌زداید. علاوه بر این موارد نانوشویی نمای برج شاید هزینه بیشتری از سایر روش‌های شستشوی نمای ساختمان داشته باشد اما دوام و ماندگاری آن بیشتر از سایر روش‌ها است. همچنین این روش درخشندگی و جلای بیشتری به نمای ساختمان شما خواهد بخشید.

 

شستشو نمای برج در تهران

رفع آلودگی نمای برج

ظاهر جذاب برج‌های امروزی به شدت در زیباسازی نمای شهر تاثیر دارد. در نتیجه برای اینکه این زیبایی همیشگی باشد باید به طور منظم نسبت به شست و شوی نمای برج‌ها اقدام کرد. این کار علاوه بر اینکه در زیباسازی نمای شهری تاثیر دارد باعث حفظ و افزایش طول عمر نما نیز می‌گردد.

 

شرکت متخصص شسشتو نمای برج (الو ارتفاع)

یکی از ویژگی‌هایی که شرکت الو ارتفاع را از سایر شرکت‌های فعال در زمینه شستشوی نمای برج و ساختمان متمایز کرده است استفاده از کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای جهت بررسی نوع متریال نما و نوع آلودگی است تا استفاده از تجهیزات و مواد شوینده منجر به آسیب به نمای ساختمان نگردد.

مقلات الوارتفاع: از چه موادی برای شستشو نمای ساختمان استفاده کنیم؟

هزینه شستشو نمای برج به ازای هر طبقه؟

هزینه شستشوی نمای برج به ازای هر طبقه با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌گردد که از جمله این عوامل می‌توان به روش شستشو، میزان و نوع آلودگی، نوع متریال به کار رفته در ساخت نما و شرکت خدماتی که این کار را برای شما انجام می‌دهد اشاره کرد. در تیم الو ارتفاع هزینه شستشوی نمای برج به صورت متری محاسبه می‌گردد و با توجه به اینکه با واترجت یا سند بلاست یا با روش سنتی استفاده از طی به شستشوی نما می‌پردازند هزینه این شستشو متغیر خواهد بود. هزینه شستشوی نمای برج در تیم الو ارتفاع به شرح زیر است:

  • شستشو با واتر جت ۲۵ هزار تومان
  • شست و شو با ابر یا طی به همراه محلول ۱۲ هزار تومان
  • شست و شو با سند بلاست ۴۲ هزار تومان

 

روش شستشو نمای برج؟

با توجه به ارتفاع برج روش‌های مختلفی برای شستشوی نمای آن وجود دارد که یکی از متداول‌ترین آن‌ها استفاده از طناب راپل است. البته استفاده از داربست و بالابر نیز می‌تواند در شستشوی نمای برج کاربرد داشته باشد اما این روش‌ها اغلب با افزایش ارتفاع دارای محدودیت هستند.

 

   مقلات الوارتفاع: نکات مهم که قبل از شستشوی نمای ساختمان باید بدانید

 

دوره برای شستشو نمای برج

منظور از دوره برای شستشوی نمای برج این است که هر نوع نمای برج با توجه به متریالی که در ساخت آن استفاده شده و محلی که واقع شده است در طول سال به دفعات مختلف احتیاج به شستشو خواهد داشت. برای مثال شست و شوی نمای برجی که ساخته شده از سرامیک است و در شهری مانند تهران واقع شده است با شستشوی برجی که نمای آن از سیمان است و در یک شهرستان قرار دارد متفاوت خواهد بود زیرا طبق بررسی‌های انجام شده نمای برج‌هایی که در شهرهایی با آلودگی زیاد قرار دارند سالانه تقریباً احتیاج به دو بار شستشو دارند تا مورد فرسایش قرار نگیرند. برای اطلاع از اینکه دوره مورد نیاز برای شستشوی نمای برج شما در طی سال چند بار است می‌توانید با کارشناسان و مشاوران تیم الو ارتفاع ارتباط برقرار کنید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.

 

مقلات الوارتفاع:  عایق کاری نمای ساختمان

 

شستشو نمای برج چقدر طول می کشد؟

مدت زمان شست و شو نمای برج با توجه به فاکتورهای مختلفی از جمله ابعاد کار و نوع روش انتخابی برای شستشو و میزان آلودگی و … متغیر خواهد بود. برای اطلاع دقیق از اینکه شستشوی نمای برج شما چقدر به طول می‌انجامد می‌توانید از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران تیم الو ارتفاع با در جریان گذاشتن شرایط خود با ما و بررسی کارشناسان مجموعه ما از مدت زمان شستشو نمای برج خود مطلع شوید.

 

شستشو نمای برج شیشه ای

برای شستشوی نمای برج شیشه‌ای می‌توان از واترجت استفاده نمود. البته انتخاب روش برای شستشوی نمای برج شیشه‌ای با توجه به شرایط موجود صورت می‌گیرد یعنی با توجه به اینکه ارتفاع برج شما چقدر است و از چه متریالی برای ساخت آن استفاده شده است می‌توان از روش‌ها و تجهیزات مختلف برای نظافت آن استفاده نمود که انتخاب روش و تجهیزات مورد نظر پس از بررسی اولیه از جانب کارشناسان تیم الو ارتفاع صورت می‌گیرد.

پست قبلی

از چه موادی برای شستشو نمای ساختمان استفاده کنیم؟

پست بعدی

معرفی بهترین مواد برای پاک کردن شوره آجرنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الو ارتفاع - خدمات دسترسی با طناب

دسترسی به نقطه ای که میخواهید… .

مشاوره و رزرو